Miresevini ne HacK Group Ju Lutemi pare se regjistroheni te Prezantoheni


  RrEGULLAT e HacK Group

  Th3 3xperTi
  Th3 3xperTi
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 22
  Join date : 16/06/2009
  Location : N`ControL Panel

  RrEGULLAT e HacK Group Empty RrEGULLAT e HacK Group

  Mesazh  Th3 3xperTi prej Wed Jun 17, 2009 4:03 am

  1).Fjalet banale, ofendimet dhe fyerjet nuk lejohen.Perseritja shume here e kesaj
  dukurie mund te shkaktoje largimin tuaj nga forumi. Per tu shprehur me lirshem
  ju jepet mundesia te bisedoni ne forumin Bisede e Lire.  2).Informacioni i dhene brenda ne forum i perket forumit dhe qdo anetar mbane
  pergjegjesi mbi temat qe ka shkruar.  3).Username qe ju do te zgjidhni per tu rregjistruar ne forumin tone, duhet te mos
  permbaje fjale banale, ose fjale qe shkakton tension, gjithashtu dhe fjale te
  tjera te cilat mund te krijojne keqkuptime si: Administrator, Moderator etj. Ne
  rast se ndodh kjo Username do t'iu fshihet ose do t'iu editohet.  4).Gjuha zyrtare ne forum eshte Gjuha Shqipe. Anglishtja mund te perdoret
  pjeserisht. Gjuhe te tjera nuk lejohen. Perdorimi i gjuhes sllave eshte
  rrepsisht e ndaluar.  5).Rreklamat dhe gjera te paautorizuara ne forum jane te ndaluara. Diqka kesi soji
  do te shkaktoje fshirjen ose editimin e mesazhit.  6).Temat duhet te postohen ne vendet e duhura, dhe perseritjet e shumta te
  gabimeve me postime do te vije deri tek largimi i anetarit nga forumi!  7).Kenget qe i postoni duhet te jene pa reklama , te plota(Jo te pergjysmuara )
  dhe duhet te kene kualitet te mire!!!  8.Nese marrni ketu ne forumin tone linka per ti postuar ne ndonje forum tjeter
  ndeshkoheni me Ban...!

  9).Te gjitha muzikat/programet/ etj.. duhet te vendosen ne albaclan, gjesendet qe jan ne Linkat te cilet downloadimin/shkarkimin e kan ne ndonje server tjeter do te fshihen/largohen plus anetari do ta merr verejtjen e pare.. me 3 vrejta vjen deri te largimi i userit/Ban..Perveq ne Sektoret ne te cilat pershkrimi i temes eshte qe te vendosen linkat e jashtem...  10).Pasi te perfundojsh regjistrimin ju lutemi qe se pari te prezentoheni ne Rubriken e posaqme per prezentim dhe pastaj te filloni postimet.. kto masa jan nderrmar qe te identifikoheni se kush jeni.. Tju njohim edhe ne Smiley

   Ora është Wed Jun 26, 2019 12:13 am