Miresevini ne HacK Group Ju Lutemi pare se regjistroheni te Prezantoheni


  Mi bo Folder-in mos me u pa

  Th3 3xperTi
  Th3 3xperTi
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 22
  Join date : 16/06/2009
  Location : N`ControL Panel

  Mi bo Folder-in mos me u pa Empty Mi bo Folder-in mos me u pa

  Mesazh  Th3 3xperTi prej Tue Jun 23, 2009 3:31 pm

  Nese doni me fsheh nje folder mosme pa askush shko e krioni nje folder shkoni Rename dhe e ban ALT 255 edhe pastaj shkoni ne Tastin e Djatht aty tek folderi edhe shkoni aty ku lexon COSTOMIZE CHANGE ICON... Edhe pastaj shkon i shikon ren folderat aty i sheh 3 foldera bardh dhe klikon nenjanit edhe APPLY OK dhe e ban qe folderi S'shihet

   Ora është Wed Jun 26, 2019 1:02 am