Miresevini ne HacK Group Ju Lutemi pare se regjistroheni te Prezantoheni


  Përkthe Web Faqe Ose Tekst Në Shqip Nga Shumë Gjuhë

  Th3 3xperTi
  Th3 3xperTi
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 22
  Join date : 16/06/2009
  Location : N`ControL Panel

  Përkthe Web Faqe Ose Tekst Në Shqip Nga Shumë Gjuhë Empty Përkthe Web Faqe Ose Tekst Në Shqip Nga Shumë Gjuhë

  Mesazh  Th3 3xperTi prej Tue Jun 23, 2009 3:36 pm

  se pari e shenoni ket link http://translate.google.com/translat...n&sl=en&tl=sq#


  dhe me pas e e shkruni webin dhe ja bani translate
  dhe webi ju perkthehet .

   Ora është Wed Jun 26, 2019 12:32 am