Miresevini ne HacK Group Ju Lutemi pare se regjistroheni te Prezantoheni


  Lëviz mausin me tastier!

  $tronG.-
  $tronG.-

  Numri i postimeve : 7
  Join date : 17/06/2009
  Age : 25

  Lëviz mausin me tastier! Empty Lëviz mausin me tastier!

  Mesazh  $tronG.- prej Wed Jun 24, 2009 4:12 am

  Në ketë toturial mund të mësoni se si të lëvizim Mausin me Tastier :

  Mbajm të shtypur : Shift+Alt dhe shtypim "NumLock" klikon OK edhe pastaj e lëviz me numra mausin :
  1, 2 ,3 , 4 ,5 , 6 , 7, 8 ,9


  Respekt: $tronG.-

   Ora është Wed Jun 26, 2019 12:14 am