Miresevini ne HacK Group Ju Lutemi pare se regjistroheni te Prezantoheni


  Treja per Sport ( Real madrid-in)

  avatar
  AgRRoNiIi
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 18
  Join date : 17/06/2009

  Treja per Sport ( Real madrid-in) Empty Treja per Sport ( Real madrid-in)

  Mesazh  AgRRoNiIi prej Fri Jun 19, 2009 1:37 pm

  Pa dyshim qe Real madrid to te jet fitues i shum shperblimeve (kampionateve) pasi qe ka ber ca blerje te lojtarve te Leite kakas, christiano ronaldos, david villes dhe parashikimeve per ta bler Frank Riberin dhe Zlatan Ibrahimoviq-in cheers

   Ora është Wed Jun 26, 2019 12:12 am